Holubinková 168/6, Praha 10 10400, Česka Republica, +420 777 434 100  iscool@email.cz       Jazyková škola Semantus - Kurzy Angličtiny a Ruštiny - Praha 10 - Nové Pitkovice

Lektor Michael je velice znalý a dokáže vysvěstlit prakticky všechno. Jeho hodiny, které probíhaly formou skypu byly pro mě velmi přínosné a připravily mě na TOEFL test. Určitě bych doporučil všem kdo uvažují o studiu.

Dominik Mikulčák

 

Ačkoli jsem se svého nápadu na individuální výuku hodin angličtiny zpočátku bála, po seznámení se s Michaelem moje obavy zmizely. Snažíme se na hodinách hodně mluvit a já doslova cítím, jak ze mě strach z mluvení v anglickém jazyce opadá. Michaela doporučuji všem, kdo chtějí se svou angličtinou konečně něco udělat! Je skvělý lektor, výuku vždy něčím zpestří, umí výborně vysvětlit jakoukoli gramatiku, pomůže vám s čímkoli, co budete potřebovat a jeho energie je doslova neskutečná.

Alena Burdová

 

Na hodinách lektora Michaela je vždy přátelská atmosféra, snažíme se hodně mluvit, improvizovat v různých situacích, což mě motivuje se připravovat na další jeho hodiny. Jeho výuka má skvělou úroveň, vždy je dobře připraven a ochoten zodpovědět nám všechny naše dotazy na probíranou látku i mimo ní. Výuku nám vždy zpestří i dalšími zajímavostmi, které v učebnici nenajdeme.

Monika Zmijarová

 

Michael is an enthusiastic and likeable teacher, and his lessons feel relaxed, yet educative. His lessons are well-ordered, each student is involved and communication. Listening and writing skills are practiced during the lesson. Michael listens to his students during the conversation in pairs and helps them where possible. Students are happy with the course and they always look forward to next lesson.

Tomáš Kratochvíl

 

Lektor je milý, dovede látku dobře, vysvětlit, hodiny mě baví.

Monika Klattová

 

Co Vás v rámci výuky nejvíce motivuje?
Motivuje mě, že musím mluvit, jsem nucena se vžít do různých situací, improvizovat.
Použitelnost vykládané látky v reálném životě.
Zajímavosti, které nejsou v učebnici.
Výuka s dobrým učitelem a příjemnými spolupracovníky.
Přátelská atmosféra

 

Lektor
Mg. Michael Akopyan je fajn lektor.
Jsem s lektorem velmi spokojená.
Jak to lektor dělá, že je stále tak dobře naladěn?
Je naprosto dokonalý a navíc velmi sympatický a charizmatický člověk :-)

Studenty ŘSD ČR

 

Michael je úžasný lektor a jeho lekce mají pro mě obrovský přínos. Žádná hodina není stejná, naopak jsou velice interaktivní a tím zajímavé. Michael je vždy připraven se studijními podklady, které jsou šité na míru studenta. Sama u sebe jsem za pár měsíců zaznamenala neskutečný progres v mluvené řeči, výslovnosti a slovní zásoby. Pokud tedy přemýšlíte o jazykovém kurzu, jděte rozhodně do toho!

Pavlína Dlouha

 

Hodiny angličtiny s Michaelem byly pro mne velkým přínosem. Byla jsem neustálý začátečník, ale Michael mi pomohl k tomu, že se chci učit pravidelně. Jeho hodiny jsou originální a jeho vědomosti nevyčerpatelné. Mohu vřele doporučit. Budete se těšit na každou další lekci.

Helena Květová podnikatelka

 

Chtěl bych ohodnotit tuto školu velice dobře. Michael mě připravoval na TOEFL test. Do školy můžete chodit podle dohody a velká výhoda je i online studium. Hodiny probíhali velice dobře má v tom pořádek a vysvětlí vam cokoliv potřebujete. V učebně je skvělá atmosféra. Tuto školu bych vám určitě doporučil.

Viktor Janakiev, student SŠ

 

Obrovskou výhodou kurzu v této jazykovce je přístup do online výukového systému, který vydá za další lekci. Je tam spousta materiálů, teorie, i cvičení na domácí úkoly, jejichž kontrolování se Michael věnuje nad rámec výuky, takže čas strávený v hodině je využit na 100 %. Největším pozitivem však byl přístup lektora Michaela k výuce jak z lidské, tak i profesionální stránky. Výuka je hodně interaktivní a je na něm opravdu vidět, jak ho učení baví, což je motivující i pro studenty. Určitě nejlepší jazykový kurz, jaký jsem zatím navštěvoval.

Štěpán Vaněček, student VŠ

 

Byl jsem naprosto spokojený s hodinami u lektora Michaela. Opravdu mu záleží na vašem výsledku a udělá pro Vás maximum. Atmosféra byla rodinná. Velká výhoda online studia, díky které můžete procvičovat kdykoliv a kdekoliv. Tudíž je možné zvládnout více práce za kratší čas. Hodiny mají dobrou úroveň a lektor je vždy perfektně připravený. Pokud chcete udělat znatelný zlepšení nebo se připravit na mezinárodní zkoušku, tak vřele doporučuji tuto školu.

Daniel Palma, Student VŠ

 

Velmi osobní přístup. Výborně zpracované studijní podklady. Michael má dlouholeté zkušenosti s výukou cizích jazyků. Vždy mě překvapí jaký má přehled v angl. jazyku, ve kterém mne vyučuje. Velmi ochotný. Určitě bych doporučoval všem kdo uvažuje o studiu.

Ivo Sládek, geodet

 

Dobrý den! Chtěl bych vám doporučit kurzy angličtiny Semantus, protože díky nim jsem úspěšně složil nostrifikační zkoušku. Když jsem přišel tak jsem mohl dobře překládat, ale nemluvil jsem. Určitě, zkouška byla ústní! Výsledky mých cvičení s Michaelem už znáte! Děkuju moc, hezký den!

Jaroslav Artemov

 

O nás

Škola Semantus Languages byla založena v roce 1991. Nabízíme kurzy obecní, obchodní a odborné Angličtiny, Ruštiny a rovněž přípravu na mezinárodní zkoušky, jako jsou TOEFL iBT a FCE. Jsme také aktivní v e-learningu. Semantus tvoří interaktivní jazykové kurzy a vyučuje online z portálu iscool.cz.

Hodnoceni